Resistentne Õelus… seitse ffs

Ütlen kohe ausalt ära, et olen mänginud vaid esimesi loetud tunde sellest mängust.
Võibolla tuleb seal mingi hetk välja suurepärane twist, mis pöörab alguse peapeale ja paljastab senikogetu kui pelga paljasnahkse häbiloo kõige selle raames, mis on päris maailm.

hairless-monkey-4d306435d9c06_hires

Ma eksin kõiges

Ma ei usu… ma siiralt ei usu.

Räägime sellest, mis on. BTW väike spoiler alert… Kui sa loed ja tahad seda mängu isiklikult ilma üllatusteta tajuda, siis… ma ütleks, et lõpeta lugemine aga oleme ausad… sellel mängul pole üllatusi.

Õu! Sa mängid siin mängus kõige idikamat meesahvi ever… sa lähed otsima oma kadunud göörlfriendi (kolm aastat kadunud btw) aja ülla.. sa leiad ta umbes mitte täpselt selles samas konditsioonis, nagu te viimati nägite…
Well… mõistlik mees oleks ettevaatlik.. aga sina? oH NO! See oleks ju liialt ratsionaalne…
Sina oled üks nendest küber vöördšõnitest, kes kavatseb oma göörlfriendi jälitada isegi siis kui ta on sulle juba mitu korda vaklu täis silmadega kindlat surma lubanud… Miks? Kurat kust mina tean… ilmselt selle pärast, et keegi pole su munni elu sees katsunud ja temaga jõudsid sa kõige ligemale… ausalt.. ma ei tea.
Mis puutub tegelaste motivatsiooni ja üleüldisesse pühendumusse, siis Resistentsus Seitse ei kavatse vaevuda….

maxresdefault

Oh honey Im sure we can make this work

UUU aga kas sa nägid seda filmi kus olid kohalikud sugulaskeppijad? Üüüü see oli ju pingeline eks? well… tadaaa!!!!
Yep… nendega tuleb tegemist…
Mängu element saab olema see, et sa jooksed sugulaskeppija eest ära. Alguses ta ajab sind näiteks labidaga taga…. ma võin vaid eeldada, et hiljem saab ta võtma kõbla või reha või traktori tagaotsa.. tra mina ei tea, mida farmerid kõike kasutavad eksole. Kõik saab ilmselgelt olema.

c480x270_59

This is totally unfair to my identity and community, fuck you!

See kõik võiks ju isegi natuke kõhe olla kui tegu oleks mänguga, mitte faking disni karuselliga.
Mis sa arvad, et sul on mingi valikuvabadus, kuidas hillbillydjuudist lahti saada? NÕUP. Sul on äärmisel juhul paar varianti, kuidas erinevad scriptid lahti jooksevad. Suudelgem hüvasti ohtlikele olukordadele, kus pahalane ajab sind mööda maailma taga ja armastagem ühte tuba…
Jessake… kas istun mina autosse või istub tema? Mis kuradi vahet sellel on, kui script eeldab nii või naa minu võitu. Või geim õuverit, mis on tänapäeval sama naeruväärne kui “ei” sarivägistajale.

new_years_001.jpg

“Men can’t be raped huehuehuehue!”

Ühesõnaga.
No eiole hirmus. No ei ole.
Ausalt… mulle meeldis Alien Isolation.. see oli actually mäng, mis ajas mul judinad ihu vahele ja mida ma lõpuni ei julenud mängida.
Rezident Evil 7 on mäng mille “õuduse” vastu ma olen ammu vaktsineeritud… umbes 7 aastaselt vist.